Uninett's executive management team

This is Uninett's executive management team

 

Profile picture for user tomrot@uninett.no
Tom Are Røtting
Administrerende direktør / Managing Director
tom.rotting@uninett.no
Profile picture for user beate@uninett.no
Beate Simavik
Organisasjonsdirektør / Director of department
beate.simavik@uninett.no
Profile picture for user andreas@uninett.no
Andreas Åkre Solberg
Chief Technology Officer / Chief Technology Officer
andreas.solberg@uninett.no
Profile picture for user bjorn@uninett.no
Bjørn Helge Kopperud
Avdelingsdirektør / Director of department
bjorn.kopperud@uninett.no
Profile picture for user faltin@uninett.no
Vidar Faltinsen
Avdelingsdirektør / Director of department
vidar.faltinsen@uninett.no
Profile picture for user anders@uninett.no
Anders Lund
Avdelingsdirektør / Director of department
anders.lund@uninett.no
Profile picture for user hildegunn@uninett.no
Hildegunn Vada
Avdelingsdirektør / Director of department
hildegunn.vada@uninett.no
Profile picture for user osc@uninett.no
Olaf Schjelderup
Avdelingsdirektør / Director of department
olaf.schjelderup@uninett.no