Uninett's executive management team

This is Uninett's executive management team

 

Tom Røtting

Administrerende direktør / Managing Director

Mobile phone: +47 48164544

Email: tom.rotting@uninett.no

Beate Simavik

Organisasjonsdirektør / Director of department

Mobile phone: +47 91321054

Email: beate.simavik@uninett.no

Vidar Faltinsen

Avdelingsdirektør / Director of department

Mobile phone: +47 41126197

Email: vidar.faltinsen@uninett.no

Anders Lund

Avdelingsdirektør / Director of department

Mobile phone: +47 93034126

Email: anders.lund@uninett.no

Bjørn Helge Kopperud

Avdelingsdirektør / Director of department

Mobile phone: +47 91852122

Email: bjorn.kopperud@uninett.no

Hildegunn Vada

Avdelingsdirektør / Director of department

Mobile phone: +47 97680705

Email: hildegunn.vada@uninett.no

Andreas Åkre Solberg

Chief Technology Officer / Chief Technology Officer

Mobile phone: +47 41107700

Email: andreas.solberg@uninett.no

Olaf Schjelderup

Avdelingsdirektør / Director of department

Mobile phone: +47 91783457

Email: olaf.schjelderup@uninett.no